Hapësire reklamuese

Aktualitet

Gjendet i pajetë në një kanal me ujë 54-vjeçari në Vlorë, çfarë dyshohet

Shkruar nga Newsbomb
Gjendet i pajetë në një kanal me ujë 54-vjeçari

Një 54-vjeçar ëështë gjetur i pajetë mbrëmjen e sotme në një kanal me ujë në lagjen “Kushtrimi” në Vlorë.

Policia njofton se dyshohet se se është rrëzuar aksidentalisht në kanalin me ujë dhe për pasojë ka humbur jetën, shtetasi A. L., 54 vjeç.

“Mbrëmjen e sotme, në një kanal me ujë, në lagjen “Kushtrimi”,  dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht dhe për pasojë ka humbur jetën, shtetasi A. L., 54 vjeç. Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese