Hapësire reklamuese

Aktualitet

Gjendet i pajetë efektivi i policisë në Lezhë, dyshohet se është vetëvrarë me armën e shërbimit

Shkruar nga Newsbomb
Gjendet i pajetë efektivi i policisë në Lezhë, dyshohet se

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Lezhë, ku raportohet se një efektiv policie është gjetur i pajetë. Bëhet me dije se polici me inicialet Gj,L., dyshohet se është vetëvrarë me armën e shërbimit.

Kanë qenë familjarët të cilët kanë gjetur të pajetë policin në banesën e tij në fshatin Spiten të Lezhës.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes dhe arsyeja që e çoi policin për të ndërmarrë aktin ekstrem. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese