Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
3.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Gjendet i pajetë 47-vjeçari në Durrës, dyshimet e para

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës, ku një 47-vjeçar i ka dhënë fund jetës.

Bëhet me dije se rreth orës 09:10, në fshatin Radë,  Manzë, është gjetur nga familjarët, dyshohet  i vetëvrarë me armë gjahu shtetasi L. H., 47 vjeç.

“Me datë 17.10.2021, rreth orës 09:10, në fshatin Radë,  Manzë, është gjetur nga familjarët, dyshohet i vetëvrarë me armë gjahu shtetasi L. H., 47 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, paraprakisht dyshohet për shkak të depresionit”njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img