Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
81 %
2.6kmh
90 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Gjendet i djegur një 61-vjeçar në Skrapar, ishte larguar nga shtëpia disa ditë më parë (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8733422a43bc3b0dcbf1e72aff42862d

Kastriot Kodram 61-vjeç është gjetur i djegur ditën e sotme në Skrapar.

Bëhet me dije se 61-vjeçari është gjetur i pajetë në vendin e quajur Bari i Madh në Skrapar.

Nga infomacionet paraprake mësohet se Kodra prej disa ditësh ishte larguar nga banesa dhe vuante nga problemet psikologjike.

Dyshohet se viktima ka ndezur një zjarr për t’u ngrohur dhe është asfiksuar dhe më pas ka rënë sipër zjarrit, duke i shkaktuar kështu edhe vdekjen.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img