Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Gjendet e vrarë në rrethana misterioze vajza e ish-ambasadorit të Pakistanit, çfarë ndodhi me 27-vjeçaren pasi doli nga shtëpia

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vajza e ish-ambasadorit të Pakistanit në Korenë e Jugut, Noor Mukadam u gjet e vrarë në një shtëpi në kryeqytetin Islamabad.

27-vjeçarja kishte humbur kontaktet me familjen e saj prej 24 orëve. E reja kishte dalë nga shtëpia me djalin e një biznesmeni të njohur në vend. “Ajo në fillim u qëllua, pastaj u ther”, tha një oficer policie.

Policia në Islamabad raportoi se djali që e shoqëroi Zahir Jaffer, është qytetar amerikan dhe kishte rezervuar një fluturim drejt SHBA të mërkurën, i cili u arrestua nga policia pasi ishte i dyshuari kryesor për vrasjen e 27 vjeçares. Sipas raportimit të policisë, akti duket një vrasje me paramendim.

Më shumë

spot_img
spot_img