Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
3.1kmh
75 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Gjendet e shtrirë në mes të dhomës, nëna e 2 fëmijëve tenton të vetëhelmohet në Berat (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka tronditur fshatin Arrës në Urë-Vajgurore ditën e sotme, pasi një grua ka tentuar t’i japë fund jetës.

Mësohet se 46-vjeçarja Hateme Tafa, e cila është nënë e dy fëmijëve, kishte pirë helm.

Kanë qenë familjarët e saj, të cilët e kanë gjetur pa ndjenja në mes të dhomës dhe e kanë transportuar me urgjencë drejt Spitalit Rajonal të Beratit.

Nga informacionet paraprake, dyshohet se gruaja ka pirë fostoksinë, ndërkohë që është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Ende nuk dihen shkaqet që dërguan 46-vjeçaren të ndërmerrte këtë hap ekstrem, sakaq, policia ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img