Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Gjendet e pajetë gruaja në Elbasan, dyshimet e para

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 78 vjeçare është gjetur e pajetë ditën e sotme në lagjen “Kongresi”, Elbasan.

Bëhet me dije se e moshuara jetonte vetëm dhe se nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune në trupin e saj.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Elbasan /Informacion paraprak:

Më datë 14.07.2022, rreth orës 10:40, në lagjen “Kongresi” Elbasan, është gjetur e pajetë në banesën e saj, shtetasja L.M., 78 vjeçe, e cila jetonte e vetme.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune, dyshohet se vdekja ka ardhur për shkaqe natyrale. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img