Gjendet çantë me drogë në një agjenci turistike, një person zbriti nga taksia dhe e la te dera...

Publikuar tek: aktualitet, më 14:57 14-02-2018 Gjendet çantë me drogë në një agjenci turistike, një person zbriti nga taksia dhe e la te dera...

Gjendet në Athinë çantë me drogë në një agjenci turistike.

Raportohet se një person zbriti nga taksia dhe la çantën në derën e agjencisë. Menjëherë, kjo u vërejt nga punonjësja e zyrës e cila njoftoi policinë. Nga kontrolli rezultoi se në të kishte3.6 kg kokainë e 15. 5 kg kanabis.

Dyshimet e para të policisë flasin për një person i cili presupozohej se do merrte çantën me drogë. Hetimi ka nisur për të vënë në pranga autorët.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arta Marku te Krimet e Rënda dhe Apelit, zbardhen pororsitë për prokurorët: Mos kaloni në anarki
Menuja e ushqimit për fëmijët në kopshtet e çerdhet e Tiranës, shpërthen Çollaku: Kjo ose është idiotësi totale ose akt KRIMINAL »
Article Logic
Execution time: 0.011057138442993
array(1) { ["section"]=> string(100) "gjendet-cante-me-droge-ne-nje-agjenci-turistike-nje-person-zbriti-nga-taksia-dhe-e-la-te-dera-110239" }