Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022
spot_img

Gjendet arsenal armësh në garazhin e një pallati në Tiranë, sekuestrohen pistoleta e snajper

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një tjetër arsenal armësh është zbuluar ditën e sotme në Tiranë.

Bëhet me dije se arsenali i armëve është gjetur në garazhin e një pallati 5-katësh te Liqeni i Thatë. Burim për media bëjnë me dije se policia ka sekuestruar pistoleta dhe sniper.

albsig

spring

Mësohet se në lidhje me këtë aktivitet kriminal ka rënë në pranga një person. Pritet njoftimi zyrtar i policisë në lidhje me arsenalin e armëve, teksa mësohet se armët janë çuar në laboratorin e ekspertizës për të parë nëse janë të përfshira në ngjarje kriminale.

Kujtojmë që vetëm pak ditë më parë policia zbuloi një tjetër arsenal armësh në  në rrugën “Shaqir Shima”, në Kodër Mëzez.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img