Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
4.1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Gjendet armë zjarri e hedhur në tokë në Rinas, policia nis hetimet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Rinasit ka gjetur një armë me krehër pranë rrethimit të aeroportit.

Bëhet me dije se arma që është gjetur është e tipit “Zastava” e pajisur me krehër dhe fishek dhe me numër të rregullt.

Nuk dihet se në çfarë rrethanash arma e zjarrit ka përfunduar në këtë zonë. Policia ka sekuestruar armën dhe e ka dërguar në laborator për ekzaminime të mëtejshme për të parë nëse është përdorur në ndonjë ngjarje kriminale.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img