Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
55 %
3.6kmh
0 %
Mar
17 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Gjendet arma e vrasjes së dyfishtë në Kamëz

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjendet arma e krimit për ngjarjen e ndodhur më datë 4 Nëntor 2015 ku mbeti i vrarë shtetasi V.K dhe R.K. Gjithashtu filloi procedimi penal në gjëndje të lirë për shtetasin Q. M, 71 vjeç , banues në Tiranë. Shtetasit Xhelal Daci dhe Krenar Baja dyshohet se kanë fshehur armën e krimit, pistoletë tip “TT”, e cila u gjet dhe u sekuestrua në cilësinë e provës materiale në vendin e quajtur “Ura e Zgafnarit” Bathore. Policia e Kryeqytetit arrestoi ditën e djeshme në Bathore shtetasit E.D, Xhelal Daci dhe Krenar(Ezel) Baja , të cilët dyshohet se janë përgjegjës për ngjarjen e ndodhur më datë 4 Nëntor 2015 në Kamëz ku mbeti i vrarë shtetasi V.K dhe R.K. . Materialet i kaluan Prokurorisë për hetime të mëtejshme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img