Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
35 %
6.2kmh
0 %
Hën
19 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Gjekmarkaj sulmon ashpër Gjiknurin: Ti ke lindur shërbëtor, 50 fjalë ke në fjalor. Tom Doshi është 100 herë më i ndershëm se ty

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7ffe00c3e2b22ac58b15c9e97d99c6ce

Analisti me bindje të djathta, Agron Gjekmarkaj ka folur me tone të ashpra dhe sulmuar deputetin socialist Damian Gjknuri, në kuadër të temës së përgjimeve dhe arrestimeve që po bën së fundmi SPAK.

Gjekmarkaj i ka thënë deputetit se ai nuk duhet të dalë fare në televizion pasi nuk është figurë e pastër, dhe duke folur më tej për çëstjen e mos-kandidimit të Tom Doshit, analisti tha se Doshi është 100 herë më i ndershëm se sa Gjiknuri.

Gjekmarkaj: Çfarë flet ti për shërbim ndaj qytetarëve more, ti ke lindur shërbëtor. Del qesh si budalla kur flet ai në telefon me Lefter Kokën për t’i bërë thirrje Nasip Naços. Ke lindur shërbëtor të thonë qesh dhe ti qesh, të thonë fet dhe ti flet. Ti 50 fjalë e ke fjalorin, bashkë me Kokën keni 100 fjalë jeni turpi i Shqipërisë. 3 fjali di ti gjithsej. Ti s’duhet të dalësh fare në televizor, je figurë jo e pastër, je i përlyer.

Gjiknuri: E di që bën zhurmuesin nuk të dëgjoj dot. Ke detyrimin të dëgjosh.

Gjekmarkaj: Ça merreni me Tom Doshin ai është 100 herë më i ndershëm se sa Gjiknuri.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img