Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Hën
35 °
Mar
36 °
Mër
36 °
Enj
34 °
Pre
29 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

Gjekmarkaj ironizon zgjedhjet në PD: Ajo qerrateshë Amerikë po mundet në të gjitha frontet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti demokrat Agron Gjekmarkaj ka ironizuar procesin e zgjedhjes së kryetarit të ri të Partisë Demokratike.

Teksa ish-kryeministri Sali Berisha pritet të fitojë bindshëm ndaj kandidatit të vetëm, Ibsen Elezi, Gjekmarkaj shkruan me ironi në Tëitter se “Amerika po mundet në të gjitha frontet”.

albsig

spring

“Revolucioni që marshon’ po jep sihariqe! Ajo qerrateshë Amerikë po mundet në të gjitha frontet dhe deri në darkë fitoret e tij do të thellohen. Bana dhe Tritua janë zgalemet e epokës së re. Tirania po dridhet anëembanë!”, shkruan Gjekmarkaj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img