Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
34 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Gjekmarkaj ironizon “Rithemelimin” për zgjedhjet për Kryesinë e PD: Ngushëllime atyre që besuan tek “vota e lirë” nën udhëheqjen e Berishës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deouteti Agrpon Gjekmarkaj ka reaguar pas zgjedhjeve të “Rithemelimit”, të cilët zgjodhën anëtarët e Kryesisë së PD.

Me ironi Gjekmarkaj u “shpreh ngushëllime” atyre që besuan tek vota e lirë nën udhëheqjen e Sali Berishës.

albsig

spring

“Ngushellime për të gjithë ata që besuan tek “vota e lirë” nën udheheqjen e Doktorit dhe nuk ja dolen të zgjidhen në kryesinë e Foltores! Të bëjnë gajret se Doktori i ka në zemër edhe pse nuk i futi aty.”Vota e lirë” do persoset edhe më e uruara.Ajo do të “rithemelohet”!”  shkruan Gjekmarkaj në postimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img