Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
35 %
4.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

“Gjejeni vitin?” Rama poston videon ironizuese për fushatën e PD-së

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video në rrjetet sociale, ku ironizon fushatën e Partisë Demokratike.

Rama ka bërë krahasimin e fushatës së PD-së në vitin 2001 me fushatën e këtij viti.

Në fund të videos shikohet edhe një militant i PD-së, i cili bërtet “Rama ik”. Si duket kryeministri e ka hedhur këtë video për të thënë se ata nuk kanë ndryshuar dhe bëjnë fushatë njëlloj si para 20 vitesh.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img