Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
31 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Gjatë natës VIDHEN dy banesa në Elbasan, hajdutët marrin sende me vlerë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3cbc42dcd767393005358ee4f5c0046e

Dy vjedhje kanë ndodhur gjatë mesnatës së kaluar në qytetin e Elbasanit.

Sipas informacioneve për mediat, në lagjen “Vullnetari”, disa persona ende të paidentifikuar janë futur gjatë natës në një apartament dhe kanë vjedhur sende me vlerë.

Gjithashtu edhe në njësinë administrative “Tregan”, dy persona kanë hyrë në një banesë për të vjedhur. Ata kanë marrë materiale ndërtimi dhe një motor, por këtë të fundit e kanë lënë pak metra larg banesës, pasi nuk kishte karburant.

Pas denoncimit të familjarëve, policia po heton për kapjen e hajdutëve.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img