Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
15 °
Mar
13 °
Mër
9 °
E shtunë, 1 Prill, 2023

Giorgia Meloni: Kur të kem vdekur, dua të jem e sigurt se kam bërë gjithçka që kam mundur për vendin tim

Lajme të ngjashëm

Kryeministrja italiane, Giorgia Meloni mori pjesë pasditen e sotme në një aktivitet i partisë së saj, “Vëllezërit e Italisë”, që u organizua në Romë.

Gjatë fjalës së saj, Meloni tha se kur të vdesë do të jetë e sigurt që ka bërë gjithçka për vendin e saj.

“Kur të vdes, pas njëqind vjetësh, dua të jem i sigurt se kam bërë gjithçka për të përmirësuar vendin tim. Kaq mjafton”, tha Meloni.

Ai shtoi se bashkëpunimi me Ligën e Matteo Salvinit dhe Forza Italia të Silvio Berlusconit është absolutisht pozitiv.

“Aleatët po më ndihmojnë shumë dhe atmosfera në kabinet është e shkëlqyer”, theksoi ai.

Më shumë