Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
2.1kmh
0 %
Sht
23 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Gianni de Biasi: Shqipëria ime kundër Italisë në Kupën e Botës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

226227a9fc9a9ba0b28342c3d1f0282b

Tranjeri i Kombëtares Shqiptare, Gianni de Biasi ka reaguar shkurtimisht pas hedhjes së shortit për Kupën e Botës 2018. Tekniku italian ka deklaruar se “Shqipëria ime do të luajë kundër Spanjës, Italisë, Izraelit, Maqedonisë dhe Lihtenshtajnit”.

Shqipëria do të përballet për herë të parë me Italinë në një kompeticion ndërkombëtar dhe fati e deshi që kjo të ndodhte në një kohë kur kombëtarja jonë drejtohet nga një italian si Gianni de Biasi.

Shqipëria ndodhet në grupin G së bashku me Spanjën, Italinë, Izraelin, Maqedoninë dhe Lihtenshtajnin.

Lexo edhe: Botërori 2018/ Shqipëria në “ferr”, përballet me Spanjën dhe Italinë

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img