Tirana
few clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
52 %
1.5kmh
20 %
Sht
3 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Gëzuar Krishtlindjen!

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Newsbomb.al uron të gjithë besimtarët gëzuar Krishtlindjen. Le të jetë ky vit që po vjen më i mirë se ai që po lëmë pas dhe të shohim të gjithë me shpresë dhe besim drejt të ardhmes.

Të mos harrojmë se secili prej nesh ka mundësinë të jetë një shembull i përkryer i dashurisë, në rrugën drejt shpresës, besimit për një jete të bukur, një familje të bekuar, një shoqërie të paqtë e të shëndetshme!

Për shumë vjet Gëzuar Krishtlindjen! Zoti bekoftë çdo familje shqiptare!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img