Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
36 %
2.6kmh
0 %
Hën
34 °
Mar
39 °
Mër
42 °
Enj
41 °
Pre
41 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

“Gëzuar ditëlindjen Busho”, Benet Beci i uron ditëlindjen të atit: Jemi të bekuar që je babai ynë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d88a022a73186bb4fe9de3d5ea71bd38

Babai i administratorit të KESH, Benet Beci, feston ditën e sotme 85 vjetorin e lindjes.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Benet Beci i uron ditëlinjden, duke u shprehur se fëmijët e tij janë të bekuar që ai është babai i tyre.

“Gëzuar ditëlindjen Busho!

Se çfarë babai ke e vlerëson nga qëllimet, ëndrrat dhe frymezimi që ai krijon jo vetëm për veten, por për të gjithë familjen.

Jemi të bekuar që je babai ynë.

Në këtë 85 vjetor, që të gjen ty sot me energji dhe gëzim, me dashuri e urtësi,  ne urojmë të mbetesh përherë kështu, dhe si përherë me një libër të ri në dorë . Jetë të gjatë!

Të duam”, shkruan Beci.

Më shumë

spot_img
spot_img