Getoari feston ditëlindjen, Marina i bën dhuratën e veçantë në mesnatë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:05 03-07-2020 Getoari feston ditëlindjen, Marina i bën dhuratën e veçantë në mesnatë Marina-Getoari

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë një ndër çiftet më të dashur të estradës shqiptare.

Dy vite më parë, Marina dhe Geti kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë.

Ata janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku herë pas here publikojnë foto të ndryshme.

Dita e sotme është e veçantë për çiftin pasi Getoari feston ditëlindjen. Urimet kanë qenë të shumta. Por në këtë ditë të veçantë nuk kishte se si të mungonte edhe dhurata e Marinës për personin e zemrës.

Moderatorja ka suprizuar Getorin me një tortë të veçantë në mesnatë, ku ishte vendosur një shampanje një pamje gati e njëjtë me atë që shfaqet në klipin e ri të këngëtarit në bashkëpunim me Majkun.

Në tortë shkruhet titulli i këngës “Je t’aime” dhe urimi i ëmbël “edhe 100 dashuri”!

Ndërsa këngëtari ka postuar tortën dhe krahas saj ka shkruar, “Faleminderit për këtë tortë të mrekullueshme dashuria ime”.

Screenshot_3.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093958377838135
array(1) { ["section"]=> string(76) "getoari-feston-ditelindjen-marina-i-ben-dhuraten-e-vecante-ne-mesnate-212675" }