Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Getoari bën gjestin special për Marinën, i dhuron skulpturën me fytyrën e saj të gdhendur për ditëlindje (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatorja e njohur Marina Vjollca ka festuar dje 31-vjetorin e lindjes, ku ka marrë urime dhe dhurata të shumta nga miqtë e të afërmit e saj.

Por natyrisht dhuratën më të veçantë bukuroshja shqiptare e ka marrë nga bashkëshorti Getoari. Reperi ka surprizuar bashkëshorten në ditën e saj të veçantë, duke i dhuruar një skulpturë me portretin e saj, të punuar në të.

“Më ke bërë të përjetoj një nga ndjesitë më të bukura të jetës. Të dua jeta ime. Vetëm lumturi më fal”, ka shkruar Marina krahas fotos së skulpturës, të cilën e ka postuar në Instagram.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img