Tirana
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
42 %
1kmh
20 %
Die
18 °
Hën
17 °
Mar
11 °
Mër
12 °
Enj
12 °
E diel, 2 Prill, 2023

Getoar Selimi bën rrëfimin prekës: Kur lindi vajza mësova sëmundjen time

Lajme të ngjashëm

Reperi Getoar Selimi është një ndër reperët të cilët nuk preferon të japë intervista dhe ato që ka dhënë janë të pakta.

Së fundmi ai ka qenë i ftuar në emisionin e kunatës së tij, Luana Vjollcës ku dhe u vu përballë një loje me kolegun e tij, MC Kresha.

Dy reperët janë vendosur përballë  një sfidë përsa i përket prindërimit, duke qenë se tashmë të dy janë prindër.

Një ndër pyetjet që ju bë Getit ishte: Cili ka qenë mendimi i parë kur ke marrë Marget në krahë? Për herë të parë Geti ka treguar se teksa Marget po lindte ai ka zbuluar për një sëmundje të tijën të rëndë.

Geti ka rrëfyer se në momentin që ka marrë vajzën në krahë ka harruar gjithçka dhe ka menduar që  çdo gjë do të shkojë mirë.

Më tej ai tha se tani është në gjendje të mirë shëndetësore dhe gjithçka ka kaluar.

 

Më shumë