Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
7.2kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
34 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
E premte, 23 Korrik, 2021

Getinjo përfundon në spital, çfarë i ndodhi reperit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

44b360b35b6d8db99722502aea456496

Reperi Getinjo është një ndër më të pëlqyerit në rrethin e këngëtarëve për të rinjtë.

Ai është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, ku ndanë shpesh momente të ndryshme nga përditshmëria e tij me miqtë.

Së fundmi ai ka publikuar një foto ku shihet i shtrirë në spital teksa po merr serum. Këngëtari krahas fotos ka shkurar: “ditë e sëmundjes” duke mos treguar asgjë më shumë dhe duke merakosur edhe fansat e tij.

Screenshot_3.png

Më shumë

spot_img
spot_img