Tirana
few clouds
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
43 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

Getinjo i bën super kompliment, shikoni përgjigjen indiferente të Kejvinës (Foto)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kejvina Kthjella është një nga vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar.

Ish-velina është e njohur për bukurinë e saj dhe linjat perfekte. Mesa duket këto asete ia kanë “marrë mendjen” Getinjos.

Reperi i njohur, i ka komentuar Kejvinës në foton që kjo e fundit ka postuar në ‘Instagram’, duke e quajtur ‘Merilyn Monroe’.

kejvina-kthella1.jpg

Kuptohet që ky është një kompliment shumë i madh, që çdo vajzë do e dëshironte pasi Monroe ka qenë një nga femrat më të bukura të ekranit ndër vite.

getinjo.jpg

Mirëpo, përgjigja e Kejvinës lë për të dëshiruar, pasi ish-velina i ka dërguar Getinjos vetëm disa fytyra të qeshura.

kejvina-kthella-1.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img