Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Geti uron me fjalë zemre Marinën për ditëlindje (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në familjen e reperit Getoar Selimi sot ka festë. Bashkëshortja e tj, Marina Vjollca ka ditëlindjen dhe padyshim është një ditë gëzimi në familje.

Moderatorja ka marrë urime të shumta nga miqtë në ditën e saj të lindjes, por sigurisht urimin m special e ka marrë nga Geti.

albsig

spring

“Urime ditëlindjen gruaja ime dashur dhe nëna e engjëllit tonë. Ti më bën të lumtur dhe krenar për gjërat që kemi krijuar së bashku”, ka shkruar Geti  krahas një fotografie të ëmbël të Marinës me të voglën Marget.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img