Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
88 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Georgina Rodriguez mahnit në tapetin e kuq, shfaqet e veshur me shami në Arabinë Saudite

Lajme të ngjashëm

Georgina Rodriguez mahniti në tapetin e kuq të çmimeve “Joy Aëards” në Arabinë Saudite. Spanjollja po përshtatet me jetën në “atdheun” e saj të ri pasi partneri i saj Cristiano Ronaldo  luan për Al Nasr.

Georgina ka treguar simpatinë e saj për Arabinë Saudite dhe tashmë ka bërë ndryshime në stilin e saj. Kjo u reflektua në veshjen e saj për këtë event pasi vendosi të vishte një fustan të gjatë.

Pamja e saj modeste shoqërohej me një shami, një veshje tradicionale e veshur nga gratë në Arabinë Saudite. Ajo dukej shkëlqyese e veshur me një palë vathë të mëdhenj dhe një gjerdan teksa pozonte para kamerës në tapetin e kuq.

 

@la_misse_swiss Replying to @myluvenhypen Georgina is adopting muslim culture by covering her hair Mashaallah #saudiarabia🇸🇦 #georginarodriguez #joyawards ♬ original sound – farhiya//فتحية


Më shumë