Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Georgina Rodriguez “çmend” Mançesterin, del shëtitje me veshjen e “kripur”, nuk do ta besoni sa miliona euro i ka kushtuar

spot_img

Lajme të ngjashëm

Georgina Rodriguez, është një ndër vajzat më seksi dhe të kuruara. Të gjithë e adhurojnë stilin e saj, pasi gjithmonë di si të sjellë risi dhe të mos bëhet e mërzitshme për sytë e ndjekësve.

Përveçse një mami e dedikuar, Georgina di si të mbajë dhe fronin e mbretëreshës së instagramit. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku nuk nguron të ndajë me ndjekësit, rrobat e shtrenjta dhe aksesorët që vendos. Gjithmonë ajo mban të veshur një veshje milionerësh, mirëpo së fundmi veshja e saj ka thyer çdo pritshmëri.

Rrugëve të Mançesterit Georgina ka dalë shtëtitje me një veshje mbi 2 milionë euro.

Në foton e shpërndarë nga vetë ajo, shihet në hyrje të vilës së saj në Mançester e veshur me një fustan blu Stella McCartney me vlerë 1900 euro. Për të kompletuar sandalet nga LeSilla  për 765 euro dhe një çantë Hermes B opak për 94,000 euro.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img