Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
36 %
4.6kmh
0 %
Die
34 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Georgina nuk di të ndalet, “tërbon” përsëri rrjetin, provokon me foto me bikini nga jahti i Cristiano Ronaldos

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Tashmë pozat seksi të Georgina Rodrigues janë kthyer si diçka normale, mirëpo përsëri vazhdojnë të tërheqin vëmendje sikur të ishte hera e parë.

Së fundmi, partnerja bukuroshe e Cristiano Ronaldos ka publikuar në rrjetet sociale një foto me bikini në jahtin e futbollistit.

Sapo shohim foton e publikuar gjëja e parë që na zenë sytë janë të pasmet bombastike të bukuroshes dhe me zor vemë re bikinit, pasi duket sikur nuk ka veshur asgjë.

Një foto bardh e zi mjaft e nxehtë, që tregon linjat perfekte të modeles, e cila menjëherë pas publikimit u bë virale duke marrë mbi 1 milionë pëlqime.

Më shumë

spot_img
spot_img