Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Georgina nuk di të ndalet, “tërbon” përsëri rrjetin, provokon me foto me bikini nga jahti i Cristiano Ronaldos

Shkruar nga Newsbomb
Georgina nuk di të ndalet,  “tërbon” përsëri

Tashmë pozat seksi të Georgina Rodrigues janë kthyer si diçka normale, mirëpo përsëri vazhdojnë të tërheqin vëmendje sikur të ishte hera e parë.

Së fundmi, partnerja bukuroshe e Cristiano Ronaldos ka publikuar në rrjetet sociale një foto me bikini në jahtin e futbollistit.

Sapo shohim foton e publikuar gjëja e parë që na zenë sytë janë të pasmet bombastike të bukuroshes dhe me zor vemë re bikinit, pasi duket sikur nuk ka veshur asgjë.

Një foto bardh e zi mjaft e nxehtë, që tregon linjat perfekte të modeles, e cila menjëherë pas publikimit u bë virale duke marrë mbi 1 milionë pëlqime.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese