Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

Gentiana Sula largohet nga posti i zv.ministres, çfarë do drejtojë tani

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gentiana Sula nuk do të mbajë më postin e zëvendësministres së Mirëqenies Sociale dhe Rinisë.

Vendimi u miratua nga Këshilli i Ministrave.

Pas largimit nga ky spost pritet që Sula të marrë drejtimin e dosjeve të sigurimit, pasi të votohet në Kuvend kanditatura e saj për të qenë në krye të Autoritetit për Informimin mbi dosjet e ish Siguriit të Shtetit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img