Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

“Gentian Sharra ka blerë vota për PS”, Berisha akuzon Ballën për bashkëpunim me bandat e Elbasanit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri, Sali Berisha, foli për mediat në oborrin e Kuvendit, ku edhe ka thënë se Gentan Sharra i bandës së Elbasnit ka blerë vota për PS.

Ai tha se ekzistojnë dhjetëra telefonata mes Taulant Ballës, të cilit ai i referohet si Taulant Bego dhe bandës së Elbasanit.

albsig

spring

“Ka të paktën mbi 50 telefonata dhe qindra kilometra zbardhje të gjata nga këto biseda. Taulant Bego është anëtar i inkriminuar kokë e këmbë nga banda e famshme të Elbasanit. Ai ka kryer detyra të paligjshme në interes të Gentian Sharrës, ky ka blerë vota për Taulant Begon, Partinë Socialiste. Ju bëj thirrje të publikoni çdo dokument që njëson Ramën me bandën e Elbasanit.

Ka biseda për ngjarje të shumta. Po fole me bandat flet vetëm për krime, jo për dashuri” tha Berisha.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img