Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Genta Ismajli ‘detyron’ bashkëshortin turk të bëjë tatuazhin që s’na e kishte marrë mendja (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

17ac2ddf68249b97b8523568e449ea12

Genta Ismajli dhe Huseyin Usta janë një nga çiftet më simpatikë dhe më të diskutuar në showbiz-in shqiptar.

Ata duket se janë tërë kohës pa punë pasi vetëm shëtisin nëpër vende të ndryshme të botës, duke shijuar jetën në maksimum.

Por, ajo çka mori më shumë vëmendjen e fansave është vendimi që Usta ka marrë kohëve të fundit.

Në një postim në rrjetin social Instagram, Genta ka ndarë një video, derisa i dashuri i saj zbulon tatuazhin e ri.

Screenshot_17_copy.jpg

Të vizatuar në krah, ai ka zgjedhur të ketë shqiponjën, duke e ekspozuar kështu para kamerës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img