Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Genta Ismajli bëhet nënë për herë të parë, sjell në jetë binjakët

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar dhe jo vetëm, është bërë nënë. Genta Ismajli dhe partneri i saj Huseyin Usta janë bërë prindër të një vajze dhe një djali. Binjakët erdhën si një bekim në jetën e çiftit.

Këngëtarja ka disa ditë që ka lindur, shkruajnë mediet kosovare, por dyshja ka preferuar që ta mbajë lajmin e ëmbël larg medieve.

Ndërkohë një ditë më parë Genta ka publikuar këngën e saj më të re “Bad Bitrch” në bashkëpunim me këngëtarët gjermanë  Eko Fresh & Phat Crispy dhe xhirimet e klipit janë bërë teksa ajo ishte shtatzënë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img