Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
67 %
1kmh
0 %
Pre
16 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
E premte, 24 Shtator, 2021
spot_img

Gent Zenelaj surprizon djalin me sindromën Down, publikohet VIDEO prekëse

spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori i humorit Gentian Zenelaj, i cili aktualisht moderon emisionin investigativ ‘Stop’ është shumë aktiv në rrjetet sociale.

 Së fundmi, ai ka publikuar një video një ‘Instagram’ , ku shfaqet duke surprizuar një djalë të vogël për ditëlindje.

Genti ka marrë një tortë në dorë dhe ka shkuar në klasën e Sonit, mikut të tij më të mirë 10-vjeçar me sindromën Down dhe i ka uruar ditëlindjen.

‘Surprizë për një shokun tim të vjetër ..ai vërtetë bën 10 vjeç por jemi shokë prej kohësh. EDHE 100 SONI’, shkruan aktori përkrah videos.

Vogëlushi e përqafon Gentin dhe fryn qirinjtë e tortës, i emocionuar.

Më shumë

spot_img