Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Gent Ibrahimi takim ‘blic’ në Elbasan, kush janë 2 kandidatët për drejtues të Prokurorisë (EMRAT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i KLP Gent Ibrahimi ka zhvilluar një vizitë në Prokurorinë e Elbasanit.

Ibrahimi ka takuar prokurorët e këtij qarku ndërsa janë propozuar edhe dy emra për drejtues të Prokurorisë së Elbasanit.

Emrat janë Bledar Mustafaraj dhe Kreshnik Ajazi. Ky i fundit, është një nga prokurorët që hetoi grabitjen e bujshme të Rinasit ku u morën 10 mln euro.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img