Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
44 %
4.6kmh
40 %
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Gent Cakaj kërkoi gjak për babanë, gazetari “negocion” marrëveshjen: Më hoqën nga puna pas poezisë për ty, jam gati të fal dhe ta jap gjakun, por a pranoni gjakun e një rebeli kundër Rilindjes?

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

74f29ea2aa06c62401cd89bc8b8cbc44

Ish-ministri Gent Cakaj ditën e sotme ka bërë thirrje për ndihmë për babanë e tij, të cilit i duhet plazmë gjaku e grupit A pozitiv, pasi është i infektuar me COVID.

Gazetari Ylli Dylgjeri me anë të një postimi në rrjetet sociale është shprehur i gatshëm që të japë gjakun e tij, edhe pse u pushua nga puna për një poezi që kishte bërë për Gent Cakajn.

Por gazetari ngre pyetjen se a është i gatshëm Cakaj që ta marrë gjakun e një rebeli kundër Rilindjes?

Postimi i plotë:

Z. Cakaj!

Kam Unë gjak A+ mbi 50 antitrupa. Jam gati të të dhuroj sa të duash, megjithëse prej mëse dy vjetësh

po mas rrugët pa punë, sepse u pushova për shkak

të një poezie meme që bëra për ju.

Unë jam gati ta fal, dhe ta jap gjakun. Ju a jeni gati

te merrni gjakun e një rebeli kundër Rilindjes?

Apo nuk të le kryeministri…?

Po e deshe, te lokali “Akropoli” në bllok më ke.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img