Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

“Gënjeshtra i është bërë sëmundje pa shërim”, deputeti sulmon Ramën: Mashtroi për vëllain e ministrit, njëlloj si për NATO-n në Gjermani

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Cdo fjale me tej eshte e tepert.Kur ky kryeminister genjen paturpesisht mediat gjermane e italianet dhe s’i dridhet qerpiku,

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img