Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
0.5kmh
0 %
Hën
19 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022
spot_img

Gënjen një qytetar, policia “bastis” shtëpinë e Ramës për energjinë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sajesa e një qytetari duket se e ka vënë në siklet ish kryeprokuroren Ina Rama. E cila, është habitur shumë mbrëmjen e djeshme kur në shtëpinë e saj, diku nga Kodra e Diellit në Tiranë, ia behën menjëherë një grup i Task Forcës së OSHE dhe uniformat blu.

Në derë ka dalë vetë zonja Rama e cila është habitur kur drejtuesit e Task Forcës i kanë shprehur shqetësimin se do të bëjnë kontroll tek sahati i shtëpisë së saj të energjisë elektrike, pasi kishin sinjalizim se vidhet energjia.

Zonja Rama i ka lejuar të kontrollojnë dhe pas këtij kontrolli zyrtarët e Task Forcës kanë mbajtur një procesverbal për rregullsinë e lidhjeve dhe verifikimin në vend.

Një pjesë e medias e ka raportuar lajmin për vjedhje energjie nga zonja Rama, por vetë OSHE me anë të një deklarate e përgënjeshtroi atë. Dhe gjithcka u ka rezultuar punonjësve të shtetit si një flluckë sapuni. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img