Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
61 %
3.1kmh
0 %
Pre
27 °
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Genc Prelvukaj feston ditëlindjen, Eni Koçi i bën urimin special: Doja të të bëja diçka të veçantë, por u kujtova se më ke mua…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtari nga Kosova, Genc Prelvukaj feston sot ditëlindjen dhe mbush 40 vjeç. Në këtë ditë të veçantë ai ka marrë urime të shumta nga miqtë dhe të afërmit.

Por sigurisht urimin më të veçantë ia ka bërë gjysma e tij më e mirë, Eni Koçi.

Këngëtarja ka publikuar një foto, ku dyshja shihet duke u relaksuar në pishinë, krahas së cilës i ka dedikuar fjalët më të ëmbla për partnerin e saj.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime. Për burrin tim të mrekullueshëm, i cili më surprizon gjithmonë. Ti je shoku im më i mirë dhe dashuria ime përgjithmonë! Të dua me gjithë zemër @gencprelvukaj. Ps: Doja të të bëja diçka shumë të veçantë për ditëlindjen tënde dhe pastaj u kujtova se ti tashmë më ke mua”, ka shkruar Eni krahas fotos që poston në Instagram.

Më shumë

spot_img
spot_img