Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022
spot_img

Gëlltiti 4 doza kokainë për t’i shpëtuar policisë, arrestohet i riu shqiptar në Itali (Detaje)  

spot_img

Lajme të ngjashëm

Mediat lokale italiane të zonës së Garlascos, bëjnë me dije se karabinierët kanë arrestuar një të ri shqiptar që posedonte 4 doza kokainë.

albsig

I riu shqiptar i moshës rreth 30 vjeç, identiteti i të cilit nuk është bërë ende i ditur, ka tentuar që të gëlltisi 4 doza kokainë me nga 2 gramë secila dhe t’i shpëtojë policisë.

Sipas mediave italiane, policia u informua nga banorët e zonës pasi këta të fundit e kishin pikasur të riun shqiptar duke shpërdarë doza kokaine në zonën e Garlasgos. Pas njoftimit nga banorët, karabinierët arritën që të arrestonin të riun shqiptar.

Pas kontrollit të ushtruar në makinën e tij, policia sekuestroi 240 euro, që dyshohet se ishin fituar nga të ardhurat e tregtisë ilegale të drogës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img