Gazment Bardhi sulmon Ramën dhe i drejtohet socialistëve: Nuk jeni dele që t’ju marrë zvarrë ai, që të mbushë xhepat me bandën që drejton

Publikuar tek: politike, më 16:44 13-11-2020 Gazment Bardhi sulmon Ramën dhe i drejtohet socialistëve: Nuk jeni dele që t’ju marrë zvarrë ai, që të mbushë xhepat me bandën që drejton Foto e publikuar nga Gazment Bardhi

Kryeministri Edi Rama sot ishte në Fier në kuadër të platformës “deputeti që duam”, duke bërë fushatë dhe sulmuar opozitën, me idenë se nuk ka më të mirë se ata (PS).

Ka reaguar menjëherë Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, i cili thotë se çdo gjë që Rama tha është gënjeshtër.

Me anë të një shënimi në rrjete sociale Bardhi i drejtohet socialistëve, për t’i thënë se nuk janë dele që të merren zvarrë nga Edi Rama, në mënyrë që ky i fundit të mushë xhepat e tij dhe të bandës që drejton.

Ai e konsideron kryeministrin si besëprerë duke u shprehur i sigurtë se më 25 prill shqiptarët do e refuzojnë masivisht.

Screenshot_7.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Presidentja e KE zbulon bisedën me Ramën: Diskutuam mënyrën më të mirë për të ecur përpara në procesin e zgjerimit dhe zbatimin e Planit ekonomik dhe të investimeve të BE
Ministri i Jashtëm italian bisedë telefonike me Ramën, zbulohen temat e diskutimit »
Article Logic
Execution time: 0.011376142501831
array(1) { ["section"]=> string(142) "gazment-bardhi-sulmon-ramen-dhe-i-drejtohet-socialisteve-nuk-jeni-dele-qe-t-ju-marre-zvarre-ai-qe-te-mbushi-xhepat-me-banden-qe-drejton-227612" }