Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
5.1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Gazment Bardhi publikon videon: Për 8 vjet Rama dështoi dhe shkatërroi ekonominë, të rinjtë po braktisin vendin sepse s’ka vende pune

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9103ebcbcca8c1db4aa148ac57f8983b

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Dmeokratike Gazment Bardhi ka akuzuar kryeministrin Rama se në 8 vite ka dështuar dhe e ka shkatërruar ekonominë e Shqipërisë.

Ai ka publikuar edhe një video ku shihen qytetarët që ankohen për situatën e vështirë ekonomike në të cilën ndodhen.

“Për 8 vjet Rama dështoi në çdo drejtim dhe e shkatërroi ekonominë tonë. Kostoja e jetesës po rritet, ashtu si edhe papunësia. Vende pune nuk ka, ndaj të rinjtë tanë po e braktisin vendin. Rama kujdeset vetëm për veten e tij. Ai nuk mban as edhe një prej premtimeve që bën”, shkruan Bardhi.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img