Tirana
light rain
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
30 °
Die
28 °
Hën
30 °
Mar
32 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Gazment Bardhi KONFLIKTOHET me POLICINË në Elbasan, i bërtet efektivëve që i kontrollojnë makinën e shtabit të PD: Ku e keni procesverbalin!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Drejtuesi Politik i Partisë Demokratike në Elbasan, Gazment Bardhi është konfrontuar me policinë.

Shkak për tensionimin e situatës është bërë aksioni i policisë për kontrollin e disa makinave, përfshi edhe ato që përdoren nga shtabi i PD-së.

albsig

Por Bardhi raportohet se është revoltuar, duke i bërtitur policisë teksa kryente kontrolle në makina. Bardhi ka lëshuar një sërë akuzash ndaj efektivëve.

“Për çfarë ke ardhur në shtabin tim, makina është pastër. Dua proces verbal, ti ke ardhur në shtabin tim, jo unë,pse ke ardhur këtu. Ju urdhërojnë bandat”, mësohet se ka thënë Bardhi.

Kujtojmë se ky tensionim i fundit i situatës në Elbasan, vjen vetëm 2 ditë nga konflikti i rëndë me një të vdekur dhe katër të plagosur.

Vijon…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img