Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
61 %
3.1kmh
90 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Gazment Bardhi i bindur: Në 11 dhjetor nuk do të ketë Kuvend Kombëtar! Ka kaluar çdo limit kohor, s’ka kërkesë zyrtare

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka deklaruar i bindur se në datën 11 Dhjetor nuk do të ketë mbledhje të Kuvendit Kombëtar.

Ai u shpreh në “Open” se në PD  nuk ka asnjë kërkesë zyrtare dhe është kaluar çdo afat kohor, ndaj mbledhja e këtij Kuvendi nuk do të bëhet.

“Më 11 dhjetor, ua them unë që sot se s’do të ketë Kuvendi Kombëtar të Partisë Demokratike. Ka afate, është kaluar çdo limit kohor dhe nuk ka asnjë kerkesë zyrtare për thirrje e Kuvendit. Tek zyrat e PD-së nuk ka ardhur asnjë thirrje”, u shpreh Bardhi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img