Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
61 %
3.1kmh
100 %
Enj
8 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Gazment Bardhi flet me emra: Ky është anëtari i grupit kriminal që shoqëron Sali Berishën

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, në konferencën për meidat të mbajtur ditën e sotme, u pyet në lidhje me deklaratat e tij të një dite më parë, ku ishte shprehur se eksponentë grupit kriminal “B9”, nuk do të lejohen të hyjnë më në selinë e Partisë Demokratike.

Gazetarët e pyetën Bardhin nëse mund të fliste me emra se cili ishte ky eksponent i këtij grupi kriminal dhe Sekretari i PD u përgjigj se një prej tyre është Myftar Lumneshi, shoqëruesi i Sali Berishës.

Pyetje: Keni deklaruar se persona me rekorde kriminale, të dënuar në Britaninë e Madhe, pjesë e grupit kriminal B9 janë parë në oborrin e selisë. Mund të na thoni emra ju lutem?

Gazment Bardhi: Po, shoqëruesi i Sali Berishës, Myftar Lumneshi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img