Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Gazetarja zbulon tre qytetet shqiptare që kontrollohen nga bandat

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pjesa e fundit e emisionit “Opinion”, iu dedikua atmosferës së krijuar në qytetin e Elbasanit në ditët e fundit, pas goditjes së makinës së zv.drejtorit të Policisë në Elbasan.

Duke folur për këtë çështja gazetarja Klodiana Lala, ka thënë se ky qytet është i kontrolluar nga dy banda.

Më tej ajo shtoi se përveç Elbasanit janë edhe 2 qytete të tjera që kontrollohen nga bandat, të cilët sipas saj janë Durrësi dhe Vlora.

“Janë tre qytetet që janë problematik sipas mendimit tim. Unë mendoj se përveç Elbasanit unë do të thoja se janë edhe Durrësi dhe Vlora. Janë qytete ku qarkullojnë para të mëdha”, Klodiana Lala. 

Më shumë
spot_img
spot_img