Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
3.1kmh
75 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Gazetarja transmeton konfliktin Turqi – Siri, djali 4 vjecar i ndërpret transmetimin: Kjo ndodh kur janë fëmijët pushim, i marrim me vete (HISTORIA NË TV AMERIKAN)

spot_img

Lajme të ngjashëm

8c10b4b0821538cbb6c2577efce748f4

Ky është një moment shumë i bukur kur korrespondentja e televizionit NBC në SHBA Courtney Cube u ndërpre në transmetimin live nga djali i saj katër vjecar Ryan.

Gjithçka ndodhi përpara syve të publikut e gazetarja ishte duke raportuar të mërkurën për konfliktin Turqi- Siri. Gazetarja Courtney që mbulon çështjet e sigurisë kombëtare për rrjetin televiziv përpiqet në një moment që të nxjerrë djalin e saj nga kamerat, por kjo ishte e pamundur ndërkohë që djali përpiqej ta arrinte.

Gazetarja vetëm arriti të buzëqeshë. “Më falni, kam fëmijët me vete, televizioni live” përpara se në ekran të dilte një hartë e Sirisë dhe Turqisë. Më vonë ajo shpjegoi se “lajmi i fundit në Siri nuk qëlloi në të njëjtën linjë me pushimin parashkollor”, kështu që u detyrua të merrte me vete në punë djalin e saj 4 vjeçar së bashku me binjakun.

Kjo ndodhi dy vjet pasi një vajzë e vogël theu rrjetin kur hyri në mes të intervistës së babait të saj për BBC dhe video u kthye menjëherë në virale.

Screenshot_11.jpg

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img