Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Gazetarja publikon FOTON: Çfarë ndodhi 3 orë pas ekzekutimit të Bujar Çelës te lokali në Bradashesh

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c2ef217bbcd9c169a40e6651b8f2d3dd

Dje, në orën 05.45 të mëngjesit u ekzekutua me breshëri plumbash në lokalin në foto Bujar Çela, vëllai i të shumëkërkuarit Talo Çela. Por vetëm 3 orë pas ngjarjes që tronditi Elbasanin, qytetarët janë dyndyr në atë lokal për kafe, ende pa u tharë mirë gjaku i viktimës.

Gazetarja Dorjana Bezat publikon foton dhe shkruan:

Shqipëria në një foto!

Kafe, raki dhe dallavere…

Zero ndergjegje qytetare.

Nuk kishin kaluar as 3 orë që në këtë lokal u bë shoshë nga plumbat një 62-vjeçar. Me heqjen e shiritave të policisë, “qytetarë” të shumtë, komentet për vrasjen e tij, i bënë duke pire kafe mbi gjakun ende të njomë në verandën e lokalit, ku 62-vjeçari dha shpirt. Fatkeqësia e vetme e tij ishte se kishte vëlla një kriminel.

Vrasja, një gjë e zakonshme! Welcome to Elbasan City!

119676227_4679962782028930_5433677949827232951_n_1.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img