Hapësire reklamuese

Aktualitet

Gazetarja nuk përmbahet ndaj ONE Albania: Më le pa Internet në prag të festave

Shkruar nga Newsbomb
Gazetarja nuk përmbahet ndaj ONE Albania: Më le pa Internet në

Gazetarja e njohur Klodiana Lala i është bashkuar së fundmi shqetësimit të mijëra qytetarëve lidhur me kompaninë celulare “ONE Albania”. Kjo kompani vijon ende të lërë ata pa shërbim, edhe pse kanë paguar çdo tarifë të kërkuar.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, gazetarja nuk kursen ironinë me “ONE Albania”, teksa shkuan: ONE o mbret po si me le pa Internet në prag te festave. Ti qofsh. Në 2024 do merrem seriozisht me ty!

Shërbimi që kompania në fjalë ofron është mizerabël, mirëpo deri më tani askush nuk ka mbjatur përgjegjësi.

Newsbomb.al i ka kushtuar disa artikuj shqetësimit të qytetarëve dhe abonentëve të kësaj kompanie celulare, të cilët prej muajsh nuk po gjejnë zgjidhje për shqetësimet e tyre.

LEXO EDHE: Shitja e dyshimtë e Telecom Albania, gazetarët austriakë investigim për miliardat

LEXO EDHE: Inxhinieri shpërthen ndaj “One Albania”: Kompania më plehrë, po na zhvat (VIDEO)

LEXO EDHE: Gjoba 100 milionëshe e AKEP: One Albania u ka ndërprerë sinjalin mijëra abonentëve

Lexo edhe: E paralajmëroi Newsbomb.al, AKEP: “One Albania” të rishikojë menjëherë sistemin B/00S

Lexo edhe: AKEP gjobit me 100 milionë lekë “One Albania”: Tarifa të larta dhe mungesë shërbimi!

Lexo edhe: Skandali me “One Albania”/ Kompania u bllokon celularët dhe politikanëve, deputeti Frrok Gjini: Po na vjedhin!

LEXO EDHE: Skandali me kompaninë “ONE”/ Gazetari: Më kërkojnë 200 euro për një numër që nuk e kam aktivizuar e as përdorur! Kolegu: Mua refuzojnë të më mbyllin kontratën

LEXO EDHE: ONE Albania “i ha kokën” edhe shefit bullgar të IT-së, shkarkohet pas muajsh dështime Svetoslav Nanchev

LEXO EDHE: “ONE Albania” në firo, abonentët braktisin kompaninë celulare pas mungesës së shërbimit! Reagon dhe AKEP-i

LEXO EDHE: Skandali me kompaninë “ONE”/ Gazetari: Më kërkojnë 200 euro për një numër që nuk e kam aktivizuar e as përdorur! Kolegu: Mua refuzojnë të më mbyllin kontratën

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese